close

جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کاف فیلم

جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کاف فیلم

logo

درباره جشنواره

جشنواره فیلم کوتاه بین المللی کاففیلم یک جشنواره فیلم مستقل است که در کانون توجه فیلم‌های کوتاه قرار می‌گیرد  مقوله‌ای که متأسفانه آن طور که باید توجه جریان اصلی را به خود جلب نمی‌کند. ما آثار ارسالی از سرتاسر جهان را می پذیریم و بستری را برای فیلم های کوتاهی فراهم می کنیم که طرز تفکر ما درباره سینما را به چالش می کشد.
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه 1º Kaaffilیک جشنواره فیلم کوتاه با برنامه رقابتی برای فیلم های کوتاه بین المللی است. برای رویداد 2022 خود، ما در حال برنامه ریزی برای ارائه جشنواره ترکیبی است..
این مسابقه برای فیلمسازان نوظهور، فیلمسازان دانشجو و فیلمسازان مستقل است


جایزه جشنواره

جایزه بزرگ
* “جایزه KAAFFILM” | این دسته فقط برای فیلمسازانی است که به طور خاص درباره حقوق بشر فیلم کوتاه ساخته اند. انواع فیلم های کوتاه پذیرفته می شود. فیلم‌ها یا ویدیوهای روایی، مستند، تجربی یا انیمیشن تا حداکثر ۲۰ دقیقه.

بین المللی
* "نقاط بین المللی" | این دسته برای همه فیلمسازان آمریکایی و بین المللی در سراسر جهان است. برای فیلم های کوتاه روایی، مستند و انیمیشن از هر کشوری که کمتر از 20 دقیقه طول دارند، آزاد است.

کودکان
* "توجه کودکان" | این دسته فقط برای فیلمسازانی است که فیلم کوتاهی به طور خاص در مورد کودکان ساخته اند. فیلم های کوتاه روایی حداکثر تا 20 دقیقه پذیرفته می شود.

فیلمساز زنان ایرانی
* “Zan Spotlight” | این دسته فقط برای فیلمسازان زن ایرانی مقیم ایران است ، اگر کارگردان زن ایرانی نیستید باید از طریق گزینه بین المللی وارد شوید. انواع فیلم های کوتاه پذیرفته می شود. فیلم‌ها یا ویدیوهای روایی، مستند، تجربی یا انیمیشن تا حداکثر ۲۰ دقیقه. (فقط بانوان فیلمساز ایرانی).
جشنواره فیلم‌های نمایشی ، سریال‌های وب ، تبلیغات ، بازی‌های ویدیویی یا رسانه‌ای جدید ، فیلم‌های دارای نسخه تجاری قبلی ، فیلم‌های صنعتی و آموزشی را در نظر نخواهد گرفت. این دسته از آثار ممکن است در نظر گرفته شود ولی خارج از رقابت هستند.

 


قوانین حضور در جشنواره جشنواره

جشنواره فیلم ها در دسته بندی های زیر را می پذیرد :
داستانی
  مستند
  انیمیشن
  خارق العاده
  تجربی
  فیلم های کامل شدخ بعد از ژانویه 2020 پذیرفته می شوند.
  مدت زمان فیلم ها : کمتر از 20 دقیقه
  زیرنویس : انگلیسی

 


زمانبندی جشنواره

مهلت ارسال اثر : 24 تیر 1401
زمان برگزاری : 20 تا 26 شهریور 1401


محل برگزاری جشنواره

شهر : میلان
کشور : ایتالیا  


بررسی امتیازات

کیفیت
امتیاز کلی
پذیرایی
ارتباطات
اینترنت
ارزش

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

       

 

 

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

 

      ثبت جشنواره   

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 

 

فوکوس ، دریچه دنیای حرفه ای ها

 

"فوکوس فستیوال" شاخه ای از مجموعه "فوکوس فیلم" است که به صورت تخصصی در حوزه ایجاد فضای تعاملی حرفه ای در مقیاس جهانی برای آثار سینمای ایران فعالیت می‌کند.

 

 

 

    

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد