close

ریثی پان استعفایش را پس گرفت.

logo


ریثی پان استعفایش را پس گرفت.

ریثی پان رییس هیات داوران بخش فیلم‌های کوتاه تیک ‌تاکی جشنواره کن استعفایش را پس گرفت.
ریثی پان کارگردان مطرح سینمای هنری کامبوج و نامزد دریافت جایزه اسکار، دوباره به هیات داوران بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه تیک ‌تاکی جشنواره کن پیوست.
پان دو روز پیش به دلیل نگرانی در مورد تاثیر احتمالی نتیجه جوایز توسط برگزارکنندگان این بخش، از ریاست هیات داوران استعفا داده بود.
پان در این باره گفت: من به تازگی از سمت خود به عنوان رییس هیات داوران بخش فیلم‌های کوتاه تیک ‌تاک کناره‌گیری کرده بودم، در حالی که به نظرم TikTok می‌خواست بر تصمیم ما در مورد برندگان جایزه تاثیر بگذارد. اکنون که اعلام کرده به انتخاب هیات داوران احترام خواهد گذاشت، من دوباره برگشتم.
وی افزود: من دیروز (۲۰ می) این اطمینان را گرفتم به همین دلیل دوباره برگشتم. این بازگشت مربوط به من نبود، بلکه برای تجلیل از هنرمندان و خالقان آثار بود. همه اعضای هیات داوران اینجا جمع شده‌اند تا عشق مشترک ما به فیلم را جشن بگیرند.
ریثی پان پیش از این استعفای خود را ناشی از «اختلاف مداوم سر استقلال و حاکمیت هیات منصفه» اعلام کرده بود.
بخش فیلم‌های کوتاه تیک‌تاکی جشنواره کن رقابتی ویژه و جدید است که به خالقان محتوا اجازه می‌دهد با استفاده از امکاناتی که اپلیکیشن تیک‌تاک در اختیارشان می‌گذارد، فیلمی کوتاه بین ۳۰ ثانیه تا ۳ دقیقه بسازند و در انتها جایزه‌ای هم در بخش‌های جایزه بزرگ، بهترین فیلمنامه و بهترین تدوین از سوی مدیر جشنواره دریافت کنند.


ثبت نظر

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

       

 

 

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

 

      ثبت جشنواره   

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 

 

فوکوس ، دریچه دنیای حرفه ای ها

 

"فوکوس فستیوال" شاخه ای از مجموعه "فوکوس فیلم" است که به صورت تخصصی در حوزه ایجاد فضای تعاملی حرفه ای در مقیاس جهانی برای آثار سینمای ایران فعالیت می‌کند.

 

 

 

    

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد