close

5 دلیل برای شرکت در جشنواره های جهانی

logo


5 دلیل برای شرکت در جشنواره های جهانی

تنوع: هنر تفکر مستقل در کنار هم."

- مالکوم فوربز

این تفاوت‌های ما در دیدگاه‌ها و ارزش‌های فرهنگی است که خلاقیت را تقویت می‌کند، وضعیت موجود را به چالش می‌کشد و ایده‌های مترقی را تقویت می‌کند. تنوع چیزی است که به ما امکان می دهد تکامل پیدا کنیم و بهتر باشیم.

جشنواره های فیلم نقش مهمی در نمایش هنر در حال تکامل فیلمسازی دارند ؛ به فیلمسازان کمک می کنند مخاطبان خود را پیدا کنند و راه را برای نسل بعدی فیلمسازان هموار می کنند تا روایت ها و دیدگاه های متنوع خود را با جهان به اشتراک بگذارند. جشنواره های فیلم، در اصل، یک کاتالیزور بسیار فوق العاده برای غنی سازی تنوع در جهان ما هستند.

شما برای ساخت فیلمتان سخت کار کرده اید پس سزاوار دیده شدن و قدردانی هستید.

1.فیلم خود را ببینید

هدف از وجود جشنواره های سینمایی این است که فیلم‌سازان نوظهور و تفاسیر سینمایی آنها را در جهان منعکس کند. در جشنواره ها نه تنها شانس نمایش فیلم خود را برای تماشاگران زنده خواهید داشت، بلکه از فعالیت های تبلیغاتی جشنواره فیلم نیز بهره می برید.

به عنوان مثال، laff مزایای زیر را برای فیلمسازان شرکت کننده ارائه می دهد:

حضور در آرشیو جشنواره - یک آرشیو ویدیویی اختصاصی در وب‌سایت laff وجود دارد که همه فیلم‌های ارسالی، نامزدها، فیلم‌های برگزیده و فهرست نهایی را نشان می‌دهد. نام شما هم در این لیست می درخشد.

نمایش‌های ویژه توسط افراد داخلی مانند اعضای با نفوذ هیئت داوران laff، شرکای خلاق و حامیان مالی.

بازتاب در رسانه های اجتماعی. ما در مورد فیلم شما صحبت می کنیم و کانون توجه رسانه های اجتماعی را به آن متوجه می کنیم.

یک همکاری جدید با پلتفرم هنر و فرهنگ گوگل برای ایجاد اولین آرشیو فیلم مد آنلاین. این پلتفرم دارای محتوایی از بیش از 1200 موزه و آرشیو برجسته است که با موسسه فرهنگی google همکاری کرده اند تا گنجینه های جهان را آنلاین کنند. فیلمسازان laff به طور خودکار در بایگانی گنجانده می شوند مگر اینکه از قرارداد خارج شوند.

2. تبلیغات

هر چه فیلم شما نمایش و دید بیشتری داشته باشد، فرصت های بیشتری برای ایجاد تبلیغات و بحث در مورد آن خواهید داشت. نمایش آن در یک جشنواره فیلم فرصتی عالی برای دعوت از وبلاگ نویسان و منتقدان برای مشاهده و به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد آن خواهد بود.

همچنین می‌توانید واکنش‌های تماشاگران به فیلم را در طول نمایش مشاهده کنید و حتی ممکن است بعد از آن با آنها در مورد آن صحبت کنید.

3. ایجاد ادراک پرستیژ

ادراک دنیایی از تفاوت را ایجاد می کند. فیلمی که بر روی آن نشان جشنواره است، به طور خودکار در مقایسه با فیلم بدون آن، معتبر و قابل توجه است. این نشان به بیننده می گوید که فیلم از قبل توسط متخصصان صنعت تایید شده است.

این که بتوانید در مطالب تبلیغاتی خود امتیازی را به نمایش بگذارید، به دیده شدن بیشتر کمک می کند (مردم بیشتر آن را تماشا می کنند)، که به رشد مخاطبان شما و ایجاد بحث بیشتر در مورد آن کمک می کند.

4. به فیلم خود فرصت کسب جوایز بدهید

همانطور که گفته می شود، "شما 100٪ از عکس هایی را که نمی گیرید از دست می دهید." بدترین اتفاقی که می تواند بیفتد این است که شما هیچ جایزه ای نبرید در حالی که می توانید! و نه تنها از احساس پیروزی در یک رقابت لذت ببرید بلکه حالا با داشتن نشان برنده یک جشنواره اهمیت و اعتبار بیشتری به اثر خود ببخشید.

یک نشان جشنواره احتمالاً منجر به موارد بیشتری نیز خواهد شد، زیرا سایر جشنواره‌های فیلم توجه بیشتری به فیلم‌های دارای جایزه دارند تا بدون آن.

5. با همتایان و همکاران همفکر در ارتباط خواهید بود.

آخرین نکته پر اهمیت، جشنواره‌های فیلم یکی از بهترین مکان‌ها برای ملاقات با هم‌فکران و همکاران هستند، به‌ویژه جشنواره‌هایی با موضوع اختصاصی.

برای مثال، نسخه 2020 laff که بر تنوع تمرکز دارد، شما را با فیلمسازان دیگر و تهیه کنندگان خلاق با دیدگاه ها و ارزش های یکسان در مورد این موضوع در تماس قرار می دهد. چه کسی می داند که در نتیجه چه دوستی ها و همکاری هایی رخ خواهد داد؟

جشنواره های فیلم می توانند در دیده شدن و قدردانی از آثار شما موثر باشند، اما برای تولید آنها پول و تلاش لازم است.


ثبت نظر

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

       

 

 

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فوکوس ضمن دریافت بروز ترین مقالات از زمان برگزاری جشنواره ها با خبر شوید.

 

 

      ثبت جشنواره   

 

 نمادها و درگاه ها

 

 

 

 

فوکوس ، دریچه دنیای حرفه ای ها

 

"فوکوس فستیوال" شاخه ای از مجموعه "فوکوس فیلم" است که به صورت تخصصی در حوزه ایجاد فضای تعاملی حرفه ای در مقیاس جهانی برای آثار سینمای ایران فعالیت می‌کند.

 

 

 

    

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد